CDA bezoekt de scholen op de dag van de leraar

5 oktober is de dag van de leraar. Het CDA in Maasdriel wil hier graag aandacht aan besteden en verraste alle teams op de elf scholen die onze gemeente rijk is met een heerlijk kistje fruit.

Drie fractieleden van het CDA en onze wethouder onderwijs hebben op woensdag hun rondje gemaakt langs de scholen die onze gemeente rijk is. De dag van de leraar is een landelijke dag waar het vak leraar, want dat is het, nog eens extra in het voetlicht gezet wordt. Elke dag de kinderen maar weer weten te boeien en vooral inspireren wordt in de overprikkelde maatschappij een steeds groter wordende opgave. Een lekker kistje fruit was hier wel op zijn plaats. CDA Maasdriel wil hiermee zijn dank uitspreken aan alle mensen die een bijdrage leveren aan het onderwijs in Maasdriel. Uiteraard hoort hier ook het onderwijsondersteunende personeel bij.

Scroll naar boven